Предмет: Химия,
автор: kasubadiana00
Для засолення огірків використовують 6% розчин кухонної солі. Обчисліть масу солі(в грамах) необхідної для приготування розчину масою 2,5 кг
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(р-ра) = 2,5 кг = 2500 г
W(в-ва) = 6%
Найти
m(в-ва)
m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100 % = 2500 *6 / 100% =150 г
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: лизонька006142
Предмет: Русский язык,
автор: Necsi
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Poryvaeva2005
Предмет: Биология,
автор: HelpMe1998