Предмет: Химия,
автор: Anna12345577
Розв'язати задачу:
У водіі масою 140 г розчинили 60 г калій нітрату. Яка масова частка солі у розчині?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m раствора = 140 + 60 = 200г
массовая доля соли = 60 / 200 = 0,3 или 30%
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(в-ва) =60 г
m(р-ля) = 140 г
Найти
W(в-ва)
m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 60 + 140 = 200 г
W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 60 / 200 *100% =30%
Anna12345577:
спасибі
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dimasik1234tanki
Предмет: Русский язык,
автор: jeka004
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: АнтонШахмуратов10001
Предмет: Математика,
автор: Арина278909