Предмет: Химия, автор: margaritahrul7

скільки маси лимонної кислоти й води треба взяти щоб отримати 200 г 15%​

Ответы

Автор ответа: perhydrol
1

Ответ:

m лимонной кислоты = 200 * 0,15 = 30 г

m воды = 200 -30 = 170 г

Похожие вопросы