Предмет: Химия, автор: klari1807

Обчислити об'єм газу, що виділиться, якщо відомо, що хлоридна кислота реагує з кальцій карбонатом масою 200 г.?

Ответы

Автор ответа: perhydrol
0

Ответ:

CaCO₃ + 2HCl → CaCl₂ + CO₂↑ + H₂O

M (CaCO₃)=100 г/моль

200/100=2 моль карбоната кальция

n(CaCO₃)=n(CO₂)

V (CO₂) при н.у. = 2 моль* 22,4 л=44,8 л

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: НургульКайрат