Предмет: Физика, автор: giftjon27

Спіраль електроплитки виготовили з ніхромового дроту завдовжки 56 м і діаметром 0,8 мм. Який опір має спіраль? (ρ=1,1 Ом⋅мм^2/м) МОЖНО ТОЛЬКО ОТВЕТ

Ответы

Автор ответа: anastasiaronpa
1

Ответ:

R=pl/s=1.1*56/0.8=77 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: evel56