Предмет: Физика, автор: golovcukvaleria03

Атом Гідрогену під час переходу з одного стаціонарного стану в
інший випромінює фотон з частотою хвилі 7,5-10 13 Гц. Визначити
зміну енергії атома Гідрогену. (h=6,626:10-34 Дж*с).​

Ответы

Автор ответа: DedStar
9

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν = 7,5·10¹³ Гц

h = 6,626·10⁻³⁴ Дж·с

_________________

ΔE - ?

ΔE = h·ν

ΔE = 6,626·10⁻³⁴·7,5·10¹³ ≈ 0,5·10⁻¹⁹ Дж

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: 5551231