Предмет: Физика, автор: Nezer007

Космічний корабель масою 3 т піднявся на висоту 100 км. Як
змінилася його потенціальна енергія?

Ответы

Автор ответа: kari5660
2

Ответ:

E потенц. = mgh

m=3т= 3000кг

h=100км=1000000м

g= 10м/с^2

E потенц. = 3000кг

E потенц. = mgh = 3000кг*1000000м*10м/с^2=3 гигаДж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: КатяКатеринка123456
Предмет: Английский язык, автор: фрося7