Предмет: Химия,
автор: miallox4
Яка маса (г) алюміній гідроксиду прореагувала з сульфатною кислотою, якщо утворилось 54 г води?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(H2O)=54г
Найти:
m(Al(OH)3)-?
Решение:
2Al(OH)3+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2O
n(H2O)=m/M=54г:18г/моль=3 моль
M(H2O)=1*2+16=18г/моль
n(H2O)=n(Al(OH)3)=3*2/3=2 моль
m(Al(OH)3)=n*M=2 моль*78г/моль=156г
M(Al(OH)3)= 27+1*3+16*3=78 г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: krowkav
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Dilyara1111111
Предмет: История,
автор: heppymargo
Предмет: Физика,
автор: Medina098