Предмет: Химия,
автор: Masha2018n
Скільки літрів аміаку беруть на утворення 24-г солі з хлоридною кислотою
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Х л 24 г
NH3 + HCl = NH4Cl
n=1 моль n=1 моль
Vm=22,4 л/моль М = 53,5 г/моль
V = 22,4 л m=53,5 г
Х л NH3 - 24 г NH4Cl
22,4 л NH3 - 53,5 г NH4Cl
V(NH3) = 22,4 * 24 / 53,5 = 10 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nastenaklimchu
Предмет: Русский язык,
автор: dodash2002
Предмет: Русский язык,
автор: dodash2002
Предмет: Математика,
автор: makashev89547
Предмет: Математика,
автор: Аноним