Предмет: Химия, автор: melnikangelina215

Для приготування розчину солі масою 50г з масовою часткою 4%потрібно взяти? ​

Ответы

Автор ответа: gilinalu
9

Ответ:

m соли = 50 * 0,04  = 2 г, m(H2O) = 50-2 = 48г

Объяснение:

Похожие вопросы