Предмет: Химия, автор: kyka60

Завдання 3. Приготувати 250 г розчину з масовою часткою кухонної солі 10%. Обчисліть
масу солі і об'єм води для приготування розчину. Розв'яжіть задачі і приготуйте розчини.
Срочно нужен ответ пожалуйста!!!!!!))))

Ответы

Автор ответа: perhydrol
1

Ответ:

масса соли 250 ×0.1=25г

масса воды = 250 - 25 = 225 г

объем воды = массе воды, т.к. плотность воды 1 г/мл

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: sandrinavit
Предмет: Технология, автор: 20020512