Предмет: Химия,
автор: astasi68
Обчислити об'єм вуглекислого газу та масу води, які утворяться при повному окисненні глюкози масою 500 грам.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
C6H12O6 + 6O2 → 6CO2 + 6H2O
n(C6H12O6) = 500 / 180 = 2.7 моль
n(CO2) = 2.7 * 6 = 16.2 моль
v(CO2) = 22.4 * 16.2= 362.88 литров
(только объем )
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Katesmile123
Предмет: Русский язык,
автор: азад1
Предмет: Русский язык,
автор: alievarena81
Предмет: Геометрия,
автор: Fihghfvf