Предмет: Математика, автор: brinzartem2910

Тарас купив 2 кг карамелі і 1 кг шоколадних цукерок. Середня ціна куплених цукерок - 38,9 грн. Скільки коштує 1 кг карамелі, якщо 1 кг шоколадних цукерок коштує 51,9 грн?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
6

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Так як середня ціна 3 кг всіх цукерок становить 38,9 грн. за 1 кг,

то всього Тарас витратив  38,9 * 3 = 116,7 грн.

якщо 1 кг шоколадних цукерок коштує 51,9 грн , то 2 кг карамелі коштує

116,7 - 51,9= 64,8 грн

А  1 кг карамелі коштує 64,8 : 2 = 32,4 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: катя860