Предмет: Математика,
автор: brinzartem2910
Тарас купив 2 кг карамелі і 1 кг шоколадних цукерок. Середня ціна куплених цукерок - 38,9 грн. Скільки коштує 1 кг карамелі, якщо 1 кг шоколадних цукерок коштує 51,9 грн?
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Так як середня ціна 3 кг всіх цукерок становить 38,9 грн. за 1 кг,
то всього Тарас витратив 38,9 * 3 = 116,7 грн.
якщо 1 кг шоколадних цукерок коштує 51,9 грн , то 2 кг карамелі коштує
116,7 - 51,9= 64,8 грн
А 1 кг карамелі коштує 64,8 : 2 = 32,4 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: perepletkina198
Предмет: Английский язык,
автор: катя860
Предмет: Русский язык,
автор: dkoroti4eva
Предмет: Английский язык,
автор: platon200606