Предмет: Химия,
автор: MaryJoli
Обчисліть кількість речовини атомів оксигену, що міститься у 0,2 моль сульфатної кислоти
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 0,8 моль
Дано:
n(H2SO4) = 0,2 моль
n(O) -?
Объяснение:
В одному молі сульфатної кислоти міститься 4 моль атомів Оксигену
в 0,2 молях сульфатної кислоти буде міститься х моль атомів Оксигену
х=n(O) = 0,2 моль*4 моль/1 моль = 0,8 моль
Відповідь: 0,8 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dkoroti4eva
Предмет: Русский язык,
автор: milamilaya88
Предмет: Русский язык,
автор: 19751802
Предмет: Алгебра,
автор: bossmrgod
Предмет: Алгебра,
автор: takaev