Предмет: Физика,
автор: sofiakovtac
4. Якої висоти могла б досягти куля, яка вилетіла зі ствола рушниці вертикально
вгору зі швидкістю 400 м/с, якби не існувало опору повітря?
Ответы
Автор ответа:
2
v(початкове) = 400 м/с
a = g = -10 м/с^2
h = v(початкове)t + (at^2)/2
v = v(початкове) + at
0 = 400 - 10t (шукаємо час, коли куля перестає рухатись і досягає максимальної висоти)
t = 40 с
a = g = -10 м/с^2
h = 400*40 - 10*40*40/2 = 8000(м)
Відповідь: 8000 м
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: SelfEx
Предмет: Окружающий мир,
автор: Ульяния1
Предмет: Русский язык,
автор: а67Н7Я
Предмет: Литература,
автор: sona63