Предмет: Химия,
автор: Аноним
Химия) Даю 20 балов
,,Обчислити об‘єм води,який треба долити до 12г солі щоб,отримати розчин з w(p.p) 5%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
228г води, або 228 мл, або 228 см3
Объяснение:
W соли=(маса соли/маса воды+12 г соли) *100%
5=(12/х+12)*100
12/х+12=5/100=0.05
х+12=12/0.05
х+12=240
Х=240-12=228г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: liliya7890
Предмет: Русский язык,
автор: врюша111111
Предмет: Русский язык,
автор: AK10011979ltybc2007
Предмет: Химия,
автор: Vif1one
Предмет: Русский язык,
автор: Vikaaa124