Предмет: Химия, автор: MayJay

до розчину солі масою 450 гр та масовою часткою солі 33% додали 15 гр солі та 50 гр води. обчисліть масову частку солі в новому розчині.

Ответы

Автор ответа: nastyamilena10
1

Объяснение:

1) 450*0,33=148,5г- маса солі спосчпику

2)148,5+15=163,5- маса солі після додавання

3)450+15+50=515г- масо нового розчину

4)(163,4:515)*100%= 31%

Похожие вопросы