Предмет: Химия, автор: kirillgrygorcuk

Який об'єм водню можна добути при дії 180г кальцію хлоридню кислотою?

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

 180 г                                              Х л

 Ca     +     2HCl    =    CaCl2    +    H2

n=1 моль                                       n=1 моль

М=40 г/моль                              Vm=22,4 л/моль

m=40 г                                          V = 22,4 л

180 г  Са   -   Х л   Н2

40 г  Са    -   22,4 л  Н2

V(H2) = 180 * 22,4 / 40 = 100,8 л

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: EmEL1603