Предмет: История, автор: rudikevgenia4

12. Охарактеризуйте особливості правління наступників Данила Галицького? Чому їм не вдалося зберегти самостійність Галицько-Волинської держави? З якими проблемами та ворогами вони зіткнулися? Свою думку обгрунтуйте.

Ответы

Автор ответа: bogdana8516
22

Ответ:

Після смерті князя Данила у 1264 з правління його наступників почався поступовий занепад Галицько-Волинського князівства. За правління синів Данила - Шварно, Льва і Мстислава князівство при формальному збереженні єдності фактично розпався на три частини. Галицько-волинські князі, визнаючи формальну залежність від Золотої Орди, фактично вели самостійну зовнішню політику. Вони підтримували тісні зв'язки з Тевтонським орденом і Литвою і таким чином відстоювали свою незалежність від агресивних зазіхань Польщі та Угорщини, які контактували з Австрією, Німеччиною, Польщею, Угорщиною, Римською курією тощо.

2.пряма лінія династії Романовичів припинилася, що призвело до посилення політичного впливу галицького боярства. Два роки Галицько Волинська держава була без правителя, лише в 1325 було обрано новим правителем племінника Андрія та Лева 14-річного мазовецького князя Юрія II Болеслава (1325–1340 pp.). Новий князь не став маріонеткою бояр і намагався проводити самостійну політику. Проте доба могутності Галицько- Волинської держави залишилася в минулому, і розпочався її занепад. Він запровадив

західну політику.Невдоволення народу політикою Юрія II дало підставу місцевому боярству для активних насильницьких дій

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: saifullina00