Предмет: Литература, автор: andrijdmitrenko293

Переказ улюбленого епізоду Міо,мій Міо

Ответы

Автор ответа: mzwnqs
3

Ответ:

Объяснение:

У повісті-казці А. Линдгрен «Мио, мій Мио»! розповідається про життя хлопчика — сироти, який виріс в дитячому притулку, а потім став приймаком в сім’ї, звідки біг із-за поганого з ним звернення. Герой потрапляє в Країну Прекрасного Далека, де і протікає основна дія книги. У цьому творі фантастичне тісно переплітається з реальним.

Країна Прекрасного Далека чарівна, і в той же час усе в ній реально. Її населяють такі ж люди, як і насправді. Тільки дорослі тут дуже красиві, а діти милі і привітні. І головне — тут немає страху, немає пригноблення, холоду і голоду.

Але життя щасливих мешканців Країни Прекрасного Далека увесь час загрожує небезпека. Недалеко від них знаходиться країна жорстокого лицаря Като, що перетворив своє царство на мертвий ліс. Маленький Мио вирішує захистити щастя і свободу поневолених злим лицарем людей. Він вбиває жорстокого Като і визволяє з неволі жителів, які ніколи раніше не бачили сонця. Мио не самотній у своїй боротьбі. Йому допомагають тварини і трави, дерева і гори, йому допомагають і люди: дають хліб, щоб герой вгамував голод, плащ, що робить Мио невидимим, меч, що пронизав груди Като.

У головного героя гаряче і любляче серце. Він не терпить несправедливості, він мужествен. Іноді Мио дуже важко, часом він зневіряється і навіть плаче, але все таки здійснює свій подвиг і стає героєм.

Образ Мио дан в розвитку. Спочатку це найзвичайніший хлопчик, але думка про визначений йому подвиг (про нього розповідається в старій легенді, яку нашептав Мио казковий колодязь), про страждання людей надає йому мужність. До кінця твору Мио набуває і батьківської любові і дружби, домагається виконання усіх своїх заповітних бажань.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ksenvis2010
Что автор хотел сказать нам об игрушке? Почему он напоминает нам народную заповедь "игрушка-не балушка"? Как вы понимаете эти слова?

...В кургане над Днепром, на месте древнего славянского поселения, археологи откопали крохотного глиняного конька. Этой игрушкой тешился наш далекий пращур. Младенцу предстояло вырасти, научиться ездить на лихом скакуне и стать воином богатырской заставы. Ему даже в детских и юношеских снах не виделись в немыслимой дали времен будущие походы в ладьях на Царьград, схватки с уграми, свержение деревянных идолов...
Игрушка - извечная спутница человечества. Возраст самой древней в мире игрушки, найденной на Ближнем Востоке, насчитывает около трех тысяч лет. Это простая случайность. Игрушке столько же лет, сколько человечеству.
Из нашей жизни ушли многие игрушки. Некоторые из них умерли своей смертью. Но нельзя не пожалеть о том, что мы предали забвению многие сельские игры, полные поэтической прелести.
Кто скажет, что расставание с детством всегда происходит безболезненно? Разве мало мы встречаем взрослых людей, оставшихся верными изначальным впечатлениям бытия, задорно-радостной стране, названной Детство?
Все мы — молодые, пожилые и старые — в прошлом были детьми, все любили игрушки. В современном бурном мире дети составляют большую и, смею думать, лучшую часть человечества. Будем же помнить народную заповедь: игрушка — не балушка.
Предмет: Английский язык, автор: angel2982