Предмет: Математика, автор: animelove100

Купили 3 кг печива за ціною 32,7 грн, 28,6 грн і 32 грн. Знайдіть середню ціну печива.

Ответы

Автор ответа: yutina
2

32,7+28,6+32=93,3

93,3÷3=31,1 грн

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Vikkipavl