Предмет: Математика,
автор: animelove100
Купили 3 кг печива за ціною 32,7 грн, 28,6 грн і 32 грн. Знайдіть середню ціну печива.
Ответы
Автор ответа:
2
32,7+28,6+32=93,3
93,3÷3=31,1 грн
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: тата54
Предмет: Русский язык,
автор: Эдик1212
Предмет: Русский язык,
автор: fsgbhfxc
Предмет: История,
автор: ася808
Предмет: Математика,
автор: Vikkipavl