Предмет: Химия,
автор: limanm
Приготуйте розчин масою 20г з масовою часткою солі 4%...помогите решить
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну)=20 г
ω(солі)=4%
--------------------
m(солі)-?
m(води)-?
Розв*язання:
Обчислюємо масу солі:
m(солі)=(ω(солі)×m(р-ну)/100% = (4%×20г)/100%=0,8 г
Обчислюємо масу води:
m(води) = m(р-ну) - m(солі) = 20г - 0,8г = 19,2 г
Відповідь: для приготування розчину 20 г необхідно 0,8 г солі та 19,2 г води.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Фатикоша
Предмет: Немецкий язык,
автор: antoxa45rus
Предмет: Другие предметы,
автор: Alexsanalalyuba
Предмет: Литература,
автор: DiaChannel
Предмет: Информатика,
автор: ramazanovaelmira