Предмет: Химия,
автор: logicsam74
Яка кількість речовини води утвориться при взаємодії нітратної кислоти з16г купрум (ІІ) оксиду?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
16 г Х моль
CuO + 2HNO3 = Cu(NO3)2 + H2O
n=1 моль n=1 моль
М=80 г/моль
m=80 г
16 г CuO - Х моль Н2О
80 г CuO - 1 моль Н2О
n(H2O) = 16 * 1 / 80 =0,2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MaiKot
Предмет: Русский язык,
автор: слава139
Предмет: Русский язык,
автор: 145соня
Предмет: Русский язык,
автор: миша22343
Предмет: Русский язык,
автор: Кактус7572378