Предмет: Химия,
автор: Аноним
помогитеее ребята, очень нужно
Розв'яжіть задачу: Етанол об’ємом 30 л згорів у кисні. Обчисліть масу
утвореного карбон (ІV) оксиду.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(C2H5OH)=30 л
---------------------------
V(СО2)-?
Розв'язування
Запишемо рівняння реакції:
30 л х л
C2H5OH + 3O2= 2CO2↑ + 3H2O
1 об'єм 2 об'єми
За допомогою пропорції обчислюємо об'єм карбон (IV) оксиду:
30 л / 1 = х л / 2
х л × 1 = 30 л × 2
х = (30 л × 2) / 1
х = 60 л
V(CO2)=60 л
Відповідь: V(CO2)=60 л
Аноним:
Спасибо большое, даже не представляешь на сколько ты помогла❤❤❤❤❤❤
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Laa1Vika
Предмет: Русский язык,
автор: naioggg
Предмет: Английский язык,
автор: Valeriyaread
Предмет: Математика,
автор: sashka82006
Предмет: Українська мова,
автор: akajwxh