Предмет: Физика, автор: Nevaznogg

Брусок масою 500г рухається горизонтальною поверхнею під дією пружини жорсткістю 15 H/m. Видовження пружини 28см, а коефіцієнт тертя між поверхнею та бруском 0,5 . Знайдіть прискорення бруска

Ответы

Автор ответа: lubovklockova76114
0

Ответ:

F = Fтр

kx = μmg

x = μmg/k

x = 0,5*500 г * 15 Н/м / 2,8см = 46,6Н/см = 4,66Н/м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: yulanagamidova
Предмет: Русский язык, автор: ЕкатеринаАврамова