Предмет: Физика, автор: acenkoevgenia81


СРООООООЧНООООО!!!!!
ПОЖАЛУЙСТА!!!
4. Яку силу F треба прикласти до вільного кінця мотузки (див. рис. 2),
щоб підняти вантаж масою 100 кг, якщо маса рухомого блока стано-
вить 2 кг? Вважайте, що тертя в осях відсутнє​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: JemSVishnei
27

Дано: m1=100кг

m2=2кг

g=10H/кг

-----------------

Знайти: F-?

-----------------

Зображена на рисунку система рухомого та нерухомого блоків. Використання рухомого блока дає виграш у силі в два рази, а нерухомий лише змінює напрям дії сили.

Тому F=m1+m2*g:2=100кг+2кг*10H/кг:2=510 H

Похожие вопросы