Предмет: Математика, автор: sofiaslobodyanuk1801

за 6 килограммов мармелада заплатила стільки,скільки за 3,6 кг шоколадних цукерок.Яка ціна кожного виду цукерок,якщо 1кг мармеладудешевий від 1 кг шоколадних цукерок на 5 грн.?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай 1 кг мармеладу коштує- х грн, тоді 1 кг шоколадних цукерок коштує (х + 5) грн. За 3,6 кг шоколадних цукерок заплатили 3,6(х+5) грн Складемо рявняння:

6х = 3,6(х + 5)

6х= 3,6х + 18

2,4х= 18

х= 18 : 2,4

х= 7,5 грн ціна 1 кг мармеладу

х+5= 7,5 + 5= 12,5 кг ціна 1 кг шоколадних цукерок


sofiaslobodyanuk1801: спасибо большое
Похожие вопросы