Предмет: Химия, автор: gryciuksnizhana2005

Який об'єм водню виділиться при взаємодії 130г цинку з етановою кислотою ​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

130 г                                                                               Х л

  Zn      +      2CH3COOH    =     (CH3COO)2Zn     +    H2

n=1 моль                                                                       n=1 моль

М=65 г/моль                                                             Vm=22,4 л/моль

m=65 г                                                                        V = 22,4 л

130 г  Zn   -    Х л  Н2

 65 г  Zn   -   22,4 л  Н2

V(H2) = 130 * 22,4 / 65 = 44,8 л

Похожие вопросы