Предмет: Химия, автор: TanyaKizym27

допоможіть будь ласка!Розрахувати масу солі, що
міститься у розчині масою 360
г і масовою часткою 12%

Ответы

Автор ответа: cahokabn9
0

Ответ:43,2г

Объяснение:

Дано м(розчину) = 360г

w(NaCl) = 12%

Розвязання

m(Nacl) = w речовини  * m розчину

                                 100%

m(NaCl) =12*360:100=43,2г

               

Похожие вопросы