Предмет: Физика,
автор: bondarcuknasta49
Складіть і розв'яжіть задачу на перетворення потенціальної енергії в кінетичну.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Eкин=200 Дж
Eпот=200 Дж
Объяснение:
Камінь с масою 2 кг падає з висоти 20 м
Знайдіть кінетичну та потенційну енергію через 1 с після падіння каменю
Рішення
t=0 Е=Eпот=mgh=2*10*20=400 Дж
t=1 c. Е=Eпот+Eкин=mgh1+Eкин =
2*10*(h-h1)+Eкин=400 Дж
h1=gt=10*1=10 м/с
Eкин=400-2*10*(20-10)=400-200=
200 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Мерейка111
Предмет: Українська література,
автор: fironovden
Предмет: Окружающий мир,
автор: madina831
Предмет: Английский язык,
автор: annaleha2009
Предмет: Математика,
автор: Рррарарарарапапггг