Предмет: Химия,
автор: dimasliva0506369730
При взаємодії магнію із сульфатною кислотою
Виділяється водень об'ємом 4,48 л (н. у.). Яка
маса магнію вступає в реакцію?
Ответы
Автор ответа:
9
Дано:
V(H2) =4,48л
Найти:
m(Mg)=?
Решение :
Mg+H2SO4=MgSO4+H2
n(H2) =V/Vm=4,48л:22,4л/моль=0,2моль
n(H2)=n(Mg)=0,2моль
m(Mg) =n*M=0,2моль*24г/моль=4,8г
M(Mg)= 24г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zuhriddin
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Ilay2004
Предмет: Русский язык,
автор: VikaAksenova0
Предмет: Другие предметы,
автор: vsempeaaaaas