Предмет: Физика, автор: sofiazeliznak0

тіло падає с висоти 5 м . Визначте чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню землі​

Ответы

Автор ответа: kirilltupa30
3

h=5 м g=10 м/с² v=? v=√(2*g*h)=√(2*10*5)=10 м/с

Похожие вопросы