Предмет: Химия,
автор: steve147
яка маса лугу утвориться при взаємодії 15,6 г калію з водою?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
15,6 г Х г
2K + 2H2O = 2KOH + H2
n=2 моль n=2 моль
М=39 г/моль М =56 г/моль
m=78 г m=112 г
15,6 г К - Х г КОН
78 г К - 112 г КОН
m(KOH) = 15,6 * 112 / 78 =22,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: TemaVolkov2002
Предмет: Русский язык,
автор: таня445
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: Keisel
Предмет: Математика,
автор: NazSha