Предмет: Физика, автор: sofiyadatcy

Снаряд масою m1=50 кг,що летів зі швидкостью V1=800 м/с під кутом 30 градусів до вертикалі,влучає в нерухому платформу з піском і застрягає в ньому.Визначити швидкість платформи V2 після влучення снаряда,якщо її маса m2=16 тонн(з малюнком)

Ответы

Автор ответа: stasynelep
0

ОтветV75

Объяснение:

Скоріш за все

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mishonokmunyap55vr3