Предмет: Химия, автор: tihonnnchik

Обчисліть масу солі та масу води, необхідні для приготування 40 г розчину з
масовою часткою розчиненої речовини – 10%

Ответы

Автор ответа: pmnajdon
2

Ответ:

m(солі) = 40 г*0,15 = 6 г

m(H2O) = 40 г-6 г = 34 г

Відповідь: 6 г солі та 34 г води

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: мая17
Предмет: Математика, автор: артём0093
Предмет: Русский язык, автор: Egorkapomidorka29