Предмет: Физика, автор: krypnuk1810


3. Яку потужність розвиває штангіст, якщо штангу масою 125 кг він
піднімає на висоту 70 см за 0,3 с?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
6

Ответ: 2,917кВт

Объяснение:

Дано:

t=0,3c

h=70см=0,7м

m=125кг

----------------

N-?

N=A/t=mgh/t=125*10*0,7/0,3=2916,667Вт=2,917кВт

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: letsblock