Предмет: Химия,
автор: dunaevskavaleria45
Скільки літрів водню виділиться внаслідок взаємодії 0,65г цинку з хлороводневою кислотою?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
0,65 г Х л
Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2
n=1 моль n=1 моль
М=65 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=65 г V = 22,4 л
0,65 г Zn - Х л Н2
65 г Zn - 22,4 л Н2
V(H2) = 0,65 * 22,4 / 65 =0,224 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: фиса2
Предмет: Русский язык,
автор: ученик200621
Предмет: Английский язык,
автор: sasa12345678
Предмет: Русский язык,
автор: katya123456787
Предмет: Химия,
автор: gribkova03