Предмет: Химия, автор: dunaevskavaleria45

Скільки грам магнію вступило в реакцію з сульфатною кислотою масою 0,98г?
Пожалуста поможіть срочно!​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

  Х г                        0,98 г

   Mg        +           H2SO4  =    MgSO4    +   H2

n=1 моль               n=1 моль

М=24 г/моль       М = 98 г/моль

m= 24 г               m=98 г

Х г  Mg  -   0,98 г  H2SO4

24 г  Mg  -  98 г  H2SO4

m(Mg) = 24 * 0,98 / 98 =0,24 г


dunaevskavaleria45: Дуже дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: senyaivanov41