Предмет: Физика,
автор: BartoshekMaks
Автомашина чинить на шосе тиск 450 кПа.Площа опори її коліс дорівнює 0,1м2.Визначити вагу автомашини.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Р = 450 кПа = 450000 Па
S = 0,1 м^2
g = 10 Н/кг
m = ?
P = m*g/ S
m = P*S / g = 450000*0.1 / 10 = 4500 кг = 4,5 тонны
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: martinovajuliy1980
Предмет: Русский язык,
автор: kadyrovadinara1
Предмет: Русский язык,
автор: ИринаЛис2000
Предмет: Русский язык,
автор: koyp707p4rn9q
Предмет: Математика,
автор: Данила200311