Предмет: Физика, автор: axaxaxaxxaax

Визначте масу цинку, що виділяється на катоді протягом години, якщо до розчину прикладено напругу 36 В, а його опір 10 Ом (к=0,34 мг/Кл)

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

m=4 г

Объяснение:

I=U/R=36/10=3,6 A

m=kIt=0,34*10^(-6)*3,6*3600=4 г

Похожие вопросы