Предмет: Физика, автор: anpilogovavaleri07

б. Ділянка кола складається з трьох паралельно з'єднаних резисторів,
опори яких відповідно дорівнюють: R1 = 10 Ом, R2 =
10 Ом, R2 = 50 Ом та R3
50 Ом та R3 = 40 Ом.
Обчисліть потужність кожного резистора та загальну потужність усіх
резисторів, якщо до ділянки кола прикладена напругу 10 В.




помогите пожалуйста,очень нужнооо​

Ответы

Автор ответа: mezerickaanastasia
5

Объяснение:

Здається, все правильно.

Приложения:

anpilogovavaleri07: спасибо!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nikitagolovano1