Предмет: Физика, автор: inna1533

Під час стиснення пружини на 10 см її потенціальна енергія змінилася на 25 Дж. Яка жорсткість пружини?

Ответы

Автор ответа: baryshnikove07
11

Ответ:

5000Н/М

Объяснение:

Ep=kx²/2, з цього випливає що k=Ep×2/x²= 25×2/0,1²=50/0,01=5000. Н/м

Перевірка : 5000×0,1²/2= 50/2= 25Дж


inna1533: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: adika1997
Предмет: Математика, автор: volkns