Предмет: Химия,
автор: Аноним
Допоможіть, будь ласка!
В реакцію з Н2SO4 кислотою вступило 35 г натрій гідроксиду. Обчисліть масу утвореної солі.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m(NA2SO4) = 76 г.
Объяснение:
43г/80г = xг/142г ; xг = 43г * 142 г/80г = 76 г
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: irishka0163
Предмет: Русский язык,
автор: karawaewa1983
Предмет: Русский язык,
автор: maryca2
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним