Предмет: Физика,
автор: pidchibijnasta
Обчисліть кінетичну енергію вертольота масою 3,2 т,
який рухається зі швидкістю 170 км/год.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Е кин=3,6 МДж
Объяснение:
Е кин=0,5*m*V^2=0,5*3200*(170/3,6)^2=
3,6 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: artemgostev05
Предмет: Русский язык,
автор: ннн888
Предмет: Русский язык,
автор: 228Vano228
Предмет: Биология,
автор: Квтя2005
Предмет: История,
автор: mubacha98