Предмет: Химия,
автор: SkullTrip
Укажи кількість речовини 169,1 г амінопропанової кислоти
срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(C3H7NO2)=169,1 г
-------------------------------
n(C3H7NO2) - ?
Розв*язання:
За таблицею Менделєєва знаходимо молярну масу амінопропанової кислоти:
M(C3H7NO2)=3×12+7×1+14 +2×16=89г/моль
Обчислюємо кількість речовини C3H7NO2:
n(C3H7NO2)=m(C3H7NO2) / M(C3H7NO2) =169,1г / 89г/моль=1,9 моль≈2 моль
Відповідь: n(C3H7NO2)≈2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Персик074
Предмет: Русский язык,
автор: gexogensoft
Предмет: Русский язык,
автор: danilplotnikov21
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: еркеша3