Предмет: Физика, автор: taktreba6


Знайдіть імпульс пішохода масою 50 кг. Який рухається зі швидкістю 15м/с​

Ответы

Автор ответа: Ala20096
2

Ответ:

E=mV2/2=50*100/2=5000/2=2500Дж

Похожие вопросы