Предмет: Химия, автор: Аноним

Будь ласка допоможіть! Проек на тему вода, на украінській мові. ( не скорочено) ​

Ответы

Автор ответа: olenkademkovych
1

10. Вода у хімії.  Вода́, Відповідь:

Вода в житті людини.

Вода має для людини фізіологічне, гігієнічне, промислове і господарське значення. Як відомо, організм людини складається на 60% з води. У звичайних умовах людина щодоби споживає з питвом та їжею і виділяє досить багато води — близько 4л. При важкій роботі і високій температурі повітря ця кількість значно підвищується. Вода є одним з найважливіших елементів біосфери. Без води неможливе життя людей, тварин і рослин. Людина без води може прожити не більше 3 діб.

Вода належить до найпоширеніших речовин на Земній кулі. Водою вкрито близько 2/3 поверхні земної кулі (океани, моря, озера, річки). Значна її кількість у вигляді льоду і снігу вкриває високі гори і величезні простори Арктики і Антарктиди. Багато води в атмосфері — пара, туман і хмари. Значні кількості води містяться і в земній корі у вигляді підземних вод. У природі вода перебуває не тільки у вільному стані, а і в хімічно зв'язаному.На Землі приблизно 71% займає вода.

Необхідність у воді сухопутні тварини заповнюють за рахунок поглинання води або у водоймах (пиття), або з їжею. Найбільший дефіцит води відчувають тварини степів, пустель і напівпустель. Вони по-різному пристосовані до перенесення нестачі вологи. Так, коні здатні долати великі відстані в пошуках води і їжі. Верблюди можуть тривалий час обходитися без води, накопичуючи її у формі жиру в горбах. До водних тварин ставляться риби, водні ссавці (кити,дельфіни), водні членистоногі, головоногі і інші молюски.

Відомо, що без води життя рослин неможливе. З водою відбувається всмоктування розчинів мінеральних солей з грунту, утворення органічних сполук, необхідних для життєдіяльності рослин, випаровування, пересування поживних речовин по стеблу. Завдяки воді, зберігається пружність клітин рослини, всіх його частин. У рослин різних видів потреба у воді різна. Є посухостійкі рослини, що ростуть в пустелі і степах. Вони споживають і випаровують невеликий об'єм рідини. Посухостійкі рослини - ковила, полин, сосна. Є види рослин, яким необхідно багато вологи. Вони виростають у вологих місцях. До таких рослин відносяться вільха, верба, осока, череда.

Вода буває в рідкому (звичайна вода), газоподібному (пара)  та твердому (лід) стані.

Н2O — хімічна речовина у вигляді прозорої, безбарвної рідини без запаху і смаку, (в нормальних умовах). Молекула води складається з одного атома оксигену і двох атомів гідрогену.Замерзає при температурі 0 градусів за цельсієм,а закипає при температурі 100 градусів.

Висновок:

Отже вода є невід’ємним складником нашої планети Земля. Без води неможливе життя ні людині, ні тварині, ні рослині на Землі її 71% нас оточують річки, озера, моря, океани. Вода - це життя планети!

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 505nik505
Какая пунктуационная характеристика является неверной? (Знаки препинания в предложениях не расставлены.)
(1) Острый на язык он щадит в людях достоинство и они легко спускают ему то что не простили бы другим (2)Все люди по его мнению талантливы и каждый человек встретившийся ему на пути возбуждает в нем несказанное любопытство. (3) Люди чувствуя эту заинтересованность раскрываются перед ним с неожиданной для самих себя стороны. (4) К удивлению многих человек этот ничего ровным счетом не делает чтобы показать себя с выгодной стороны. (5)Напротив он обладает прирожденным чувством юмора и посмеивается над собой указывая на свои промахи.
1) в 1 и 2-м предложениях запятыми выделяются обособленные определения
2) в 1, 2 и 5-м предложениях ставится запятая перед союзом и, соединяющим части сложного предложения
3) во 2, 4 и 5-м предложениях запятыми выделяются вводные конструкции
4) в 3 и 5-м предложениях запятыми выделяются обособленные обстоятельства