Предмет: Физика, автор: katkakrasyuchka

фiзика 7 клас

"літак масою 30 тонн летить зі швидкістю 100 м/с на висотi 4 км. визначте повну енергiю лiтака"​

Ответы

Автор ответа: TamilaMaria
1

Дано

m=3*10^{4} kg\\v=10^{2} m/s\\h=4*10^{3} m

Е(повна) =  Е(кінетична) + Е(потенціальна)

Е(кінетична)=\frac{mv^{2} }{2}

Е(потенціальна)=mgh

Е(повна)=\frac{mv^{2} }{2}+mgh

Е(повна)=\frac{3*10^{4} *(10^{2} )^{2} }{2}+3*10^{4}*10*4*10^{3}

Е(повна)=1,35 МДж


katkakrasyuchka: большое спасибо !!
TamilaMaria: 1.35 ГДж*
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Иван73735