Предмет: Физика, автор: lekonznik

Чому дорівнює струм короткого замикання джерела струму з ЕРС 2В
та внутрішнім опором 0.5 Ом.​

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

4 A

Объяснение:

E=2 B     r=0.5 Ом    Iкз=?

===

Iкз=E/r=2/0.5=4 A

===========================

Похожие вопросы