Предмет: Другие предметы, автор: tanyaroj98985

Кто может решить практически работы по предмету " Технологія хлібопекарського виробництва" третий курс?


Vadim34677: я могу тебе помоч
Vadim34677: помочь*
Vadim34677: скинь практическую работу
Vadim34677: я кажется понял про какую ты щас пришлю
tanyaroj98985: Там просто не одну нужно.

Ответы

Автор ответа: Vadim34677
0

Ответ:

Вживання людиною в їжу зерна хлібних злаків і продуктів його переробки (каші із цілих і подрібнених зерен, а потім і прісних коржиків із них) почалось ще 15 тисячоліть тому.

Приблизно 6 тисяч років тому людина навчилась випікати коржі і інші види хлібних виробів з тіста, розрихленого бродінням, яке викликається потрапляючими в тісто (з подрібненим зерном і з повітря) бродильними мікроорганізмами - дріжджами і молочнокислими бактеріями.

В Україні, а також у багатьох народів інших країн світу хліб належить до основних продуктів харчування. В різних країнах його споживають від 90 до 400г на добу або 32 - 145кг на рік залежно від економічних факторів, характеру праці, національних особливостей.

Найбільші виробничі потужності хлібопекарської галузі зосереджені, як правило, у регіонах найбільшого виробництва борошна, а також у великих промислових центрах і столиці. Загалом у хлібопекарській галузі України на сьогоднішній день діє більше 1000 хлібозаводів різної потужності, котрі щодоби виробляють 6,8 тис.т хліба і хлібобулочних виробів, але їх потужності використовуються лише на 30-40 %.

На підставі аналізу функціонування підприємств хлібопекарської промисловості можна відзначити наступні основні шляхи підвищення ефективності їх функціонування:

-- впровадження раціональних ресурсо- і енергозберігаючих технологій виробництва хліба як в умовах високомеханізованих підприємств, так і в умовах пекарень.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Head5